20 grudnia 2021 Udostępnij

Jak dbać o przedłużane włosy: Najczęstsze błędy

Jeśli chcesz, aby Twoje włosy codziennie wyglądały na pełne objętości lub chcesz zmienić swoją fryzurę, masz szczęście, ponieważ w przeciwieństwie do dawnych czasów, przedłużanie włosów jest łatwo dostępne dla każdego, kto żyje w 2021 roku. Przedłużanie włosów zawsze było częścią sceny piękności, ale w 2021 roku były one lepsze i bardziej trendy niż kiedykolwiek. Teraz możesz zmienić kolor włosów tak bardzo, jak zmienisz zdanie, pójść na krótko, długo, lub gdziekolwiek pomiędzy i zrobić oszałamiającą fryzurę, jak na swój styl oświadczenia.

Istnieje tak wiele różnych rodzajów rozszerzeń i różnych terminologii, że jeśli wejdziesz do świata rozszerzeń włosów może wydawać się zniechęcające na początku. Istnieją dwie główne kategorie przedłużania włosów: jedna jest wykonana z naturalnych włosów ludzkich, a druga z włosów syntetycznych.

Przedłużanie włosów z ludzkich włosów jest dokładnie tym, jak brzmi. Mają one rzeczywiste ludzkie włosy zebrane od dawcy od góry do dołu. To sprawia, że przedłużenia są niemal nietykalne i gwarantują, że przez cały okres ich użytkowania pozostaną gładkie i jedwabiste. Z drugiej strony, włosy syntetyczne składają się z wielu syntetycznych włókien mieszanych, bez użycia ludzkich włosów. Zazwyczaj są to maleńkie, plastikowe włókna, które mają przypominać ludzkie włosy.

Najczęstsze błędy przy przedłużaniu włosów

Przedłużanie włosów jest w modzie i sprawia wiele radości, ponieważ może szybko zmienić Twój styl. Niestety, istnieje kilka błędów, które większość użytkowników przedłużania włosów popełnia regularnie. Niektóre z powszechnych błędów to:

Zbyt ostre traktowanie włosów

Zbyt ostre traktowanie przedłużanych włosów zawsze będzie szkodzić ich żywotności i strukturze. Przedłużanie włosów to inwestycja, którą zrobiłeś, dlatego trzeba zdać sobie sprawę z nich, zanim zainwestujesz w zestaw. jeśli jesteś zbyt surowy z przedłużania włosów, można zauważyć kilka wad po okresie czasu.

Możesz zauważyć, że twoje przedłużenia włosów może dryfować więcej niż normalnie, gdy szczotkować włosy zbyt mocno. Tak jak Twoje prawdziwe włosy wypadną, jeśli je pociągniesz, przedłużenia włosów podlegają tej samej nauce. Odpowiednią szczotką delikatnie przeczesuj włosy, aby wyeliminować wszelkie splątania.

Mycie włosów zbyt szybko po przedłużeniu

Innym ważnym wymogiem, aby mieć świadomość, jest zapewnienie, że włosy są myte w dniu, w którym stosuje się go, ale pominąć odżywkę. Jesteś skazany od samego początku, jeśli dodać każdy produkt, który jest przeznaczony do sprawiają, że włosy błyszczące i jedwabiste. Dlaczego? Ponieważ oblewasz włosy śliską substancją, np. rozpuszczalnym w wodzie silikonem, który powoduje, że pasmo może się ślizgać i wypadać, czasem nawet gorzej. Ponadto, obowiązkiem fryzjera jest poinformowanie klientki o tym, co należy, a czego nie należy robić w przypadku przedłużania włosów.

Wybór nieodpowiedniej osoby do przedłużania włosów

Aplikacja przedłużania włosów brzmi łatwo, ale to wymaga pewnej znaczącej wiedzy włosów. Tylko ekspert wie, jak obciąć włosy i gdzie zabezpieczyć długości. Ponieważ przedłużanie włosów staje się coraz bardziej popularne, coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie tym biznesem. Jednak nie każdy powinien oferować przedłużanie włosów. Osoba bez doświadczenia może zamienić Twoje włosy w katastrofę. Dlatego uważaj i zawsze konsultuj się z ekspertem.

Wybieranie niskiej jakości przedłużania włosów

Tańsze opcje są dostępne, a niskie ceny są naturalnie kuszące dla klientów. Jednak zapłacisz więcej za niskiej jakości clip ins, które szybko zrzucą się jak szalone, będą się plątać i kołtunić, a także kosztować Cię będzie więcej wizyt u fryzjera, aby je naprawić.

Przy zakupie przedłużania włosów, jakość nie może być narażone na szwank za wszelką cenę. Zawsze polegać na jakości marki jak clip hair, aby uzyskać ręce na najwyższej jakości przedłużanie włosów. Przed zainwestowaniem w swoje włosy, ważne jest, aby zrobić kilka wcześniejszych badań i zawsze wybierać usługi godne zaufania, ponieważ życie nie może być idealne, ale twoje włosy mogą być.

Robert Chmielowski

Redakcja mmozin.pl