24 lutego 2021 Udostępnij

Popularne rodzaje zabiegów na włosy

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu na włosach, oto kilka opcji:

Brazilian Blow Dry

Brazilian Blow Dry to zabieg oparty na keratynie. Zabiegi te są niezwykle korzystne, ponieważ keratyna jest podstawowym białkiem włosów, a także skóry i paznokci - co sprawia, że jest to substancja naturalna. Dzięki niej włosy wracają do swojego pierwotnego, zdrowego stanu. Połączenie keratyny z innowacyjnym procesem daje fantastyczne rezultaty. Jeśli nigdy nie doświadczyłeś tego wcześniej, to jesteś poważnie brakuje. Jest to obowiązkowy zabieg dla każdego, kto ma zniszczone włosy lub po prostu szuka odrobiny rewitalizacji. Brazylijskie suszenie gwarantuje, że Twoje włosy będą gładkie, lśniące i co najważniejsze zdrowe. Zabieg ten można stosować na wszystkich rodzajach włosów - bez względu na to, czy są one farbowane, czy nie. Jak więc przebiega ten proces? Cóż, aplikacja może trwać od półtorej do czterech godzin. Zależy to oczywiście od grubości i długości włosów. Po zakończeniu aplikacji, użyjemy gorącego żelazka. To zatrzymuje wilgoć i nawilża Twoje włosy. Rezultaty są rewelacyjne i od razu zauważysz piękne, błyszczące wykończenie. Efekt utrzyma się przez dwa do pięciu miesięcy, a pielęgnacja włosów po zabiegu jest bardzo łatwa. Po zabiegu zauważysz, że prawie nie musisz poświęcać czasu na układanie włosów. Dla wielu osób możliwe jest szybkie umycie włosów i wyjście z domu. Pożegnaj się z puszącymi się włosami raz na zawsze. Twoje włosy będą bardziej odporne i nie będziesz musiała się martwić o deszcz czy wilgoć.

Transplantacja włosów

Zabiegi transplantacji włosów stały się ostatnio bardzo popularne. Jeśli jesteś tym zainteresowana, umów się na konsultację w klinice transplantacji włosów, gdzie będziesz mogła przedyskutować tę kwestię.

Afrokaraibskie zabiegi na włosach

Poszukaj specjalistów od włosów afrokaraibskich. Upewnij się, że używają najlepszych produktów i metod, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług, które zapewnią, że Twoje włosy są zarządzane prawidłowo i że otrzymasz wyniki, których pragniesz. Specjaliści dysponują również całą gamą zabiegów przeznaczonych specjalnie dla tego typu włosów.

Stylizacja

Oto kilka opcji stylizacji:

  • Strzyżenie i suszenie - standardowa usługa strzyżenia i suszenia jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych.
  • Total Restyle - jesteś gotowa na to, aby stać się zupełnie nową osobą? Bez względu na to, czy wiesz czego chcesz, czy nie, fryzjerzy są tu po to, aby udzielić Ci fachowej porady i zapewnić świeży wygląd, którego szukasz.
  • Tylko strzyżenie - Jeśli szukasz tylko szybkiego podcięcia, ta usługa jest dla Ciebie. 
  • Suszenie - szybkie suszenie może wyglądać fantastycznie i być wykonane przez ekspertów w krótkim czasie. Suszarka do włosów
  • Suszenie dla włosów średnich i długich - jeżeli masz grube lub długie włosy, możesz potrzebować dłuższej sesji suszenia.
  • Stylizacja na mokro - niektórzy fryzjerzy oferują swoim klientom również stylizację na mokro.
  • Upięcia - Fryzjerzy mają do wyboru wiele wspaniałych upięć.

Niezależnie od tego, czy sama masz pomysł, czy chcesz, aby jeden z doświadczonych fryzjerów zajął się magią, możesz być pewna, że otrzymasz efektowną fryzurę.

Robert Chmielowski

Redakcja mmozin.pl