11 lipca 2021 Udostępnij

Czy mój mężczyzna ma kryzys wieku średniego?

To jest wspólne dla większości ludzi, aby mieć trochę chwiejności, gdy wchodzą ich połowy życia lat. Jest to ten przełomowy punkt w połowie drogi w naszym życiu, kiedy łatwo jest zacząć kwestionować to, co mamy lub nie osiągnęliśmy w życiu i dlatego zrozumiałe jest, że wielu z nas doświadcza kryzysu połowy życia. Wszyscy radzimy sobie z procesem starzenia się inaczej, jednak istnieją pewne powtarzające się działania, które wydają się mieć miejsce, zwłaszcza u mężczyzn, którzy weszli w te średnie lata. W tym artykule mamy zamiar spojrzeć na niektóre z powszechnych wyborów, że mężczyźni zrobić, które mogą wskazywać, że mają kryzys połowy życia.

On kupuje fantazyjny samochód

Większość mężczyzn kocha samochody, mogą one być ich absolutną dumą i radością, więc dzwonki alarmowe nie powinny automatycznie zacząć dzwonić. Jednakże, jeśli twój człowiek nagle zaczyna przynosząc do domu broszury dla fantazyjnych kabrioletów, z kierownicą z włókna węglowego, skórzane wnętrze, i wyposażone we wszystkie najnowsze gadżety high-tech, może chcesz usiąść go i mieć rozmowę, aby zobaczyć, co się dzieje. Chociaż nie ma nic złego w człowieku, który chce kupić nowy samochód, jest oczywiście wielkie pytanie, czy może sobie na to pozwolić, a także powód, dla którego chce go mieć. Może być tak, że spędził czas porównując swoje życie do życia swoich rówieśników i może czuć, że nie osiągnął tak dużo i dlatego cierpi z powodu poczucia niższości. Ale jak mówi przysłowie, "porównanie jest złodziejem radości" i jeśli to jest powód, dla którego chce nową zabawkę do zabawy, może potrzebować pomocy.

Zaczyna rozglądać się za opcjami drugiego domu

Niektórzy mężczyźni są wszyscy o symbolu statusu i pokazując się do swoich przyjaciół, a to może pogorszyć podczas kryzysu połowy życia, ponieważ może on czuć się tak, jakby musiał udowodnić sobie i pokazać swoją wartość do tych wokół niego. To może być widoczne poprzez zakup samochodu sportowego (patrz wyżej) lub może zacząć patrzeć na tej stronie internetowej, bo dostał go do głowy, że w tym wieku naprawdę powinien posiadać dom wakacyjny. To może brzmieć jak trochę banał, ale jedna duża część kryzysu połowy życia w mężczyzn jest to poczucie, że nie osiągnęły swoje marzenia i tak nie następnie staje się ten pośpiech, aby spróbować i spełnić te marzenia tak szybko, jak to możliwe, zanim skończy się czas. Kobiety mogą usprawiedliwiać to zachowanie jako tylko "fazę", ale kiedy zaczyna wpływać na związek lub wpływać na sytuację finansową, są wyraźnie większe problemy w grze, które należy rozwiązać, zanim sprawy wymkną się spod kontroli. Coś innego, co dzieje się podczas męskiego kryzysu połowy życia jest to, że niektórzy mężczyźni mają tendencję do błądzenia i mają sprawy w tym czasie w ich życiu. Jest to kolejny powód, dlaczego masz wszelkie prawo być podejrzliwy, jeśli on trawling sieci badania opcji drugiego domu na Sanmiguelsothebysrealty.com zwłaszcza, jeśli nawet nie omówił to z tobą. Nie mówimy, że należy rozpocząć patrząc na jego historii internetowej, ani nie należy sprawdzić jego wiadomości telefonicznych, twój związek opiera się na zaufaniu i należy szanować to, dopóki nie masz powodu, aby sądzić, że zaufanie jest łamane. Usiądź i miej otwarte serce na serce z nim o tym, jak się czuje i co przechodzi przez jego głowę w tej chwili. Nigdy nie wiadomo, on może rzeczywiście być zaskakujące dla Ciebie z wynajmu strony plaży na kilka dni, więc nigdy nie skakać do złych wniosków opartych wyłącznie na swojej wyobraźni nad aktywnym i co widziałeś w filmach.

On zaczyna pić więcej

Jeśli twój człowiek pije więcej niż kiedyś, to jest to zdecydowany dzwonek alarmowy i należy spojrzeć na sposoby można pomóc mu zmniejszyć z powrotem, zanim rzeczy dostać naprawdę z ręki. Pomóż mu sugerując, że oboje ograniczyliście picie i zgodziliście się, że niektóre dni powinny być wolne od alkoholu. Zawsze jest o wiele łatwiej, gdy ma się wsparcie drugiej osoby. On może używać alkoholu, aby zamaskować swoje prawdziwe uczucia, często może to być kula u nogi, aby uniknąć konieczności myślenia o pewnych sprawach, więc znowu ważne jest, aby porozmawiać ze sobą. Jeśli odmówi ci pomocy, wtedy będziesz musiała poszukać profesjonalnej pomocy, której jest mnóstwo w Internecie, gdzie możesz otrzymać zarówno wsparcie dla siebie, jak i porady, jak pomóc mężowi lub partnerowi. Wchodzenie w wiek średni nie musi automatycznie skutkować posiadaniem kryzysu połowy życia, ale ważne jest, aby rozpoznać znaki, jeśli uważasz, że twój człowiek ma jeden.

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl