13 października 2021 Udostępnij

Niestandardowa pielęgnacja włosów w najlepszym wydaniu - Function Of Beauty Review

Personalizacja to dość popularny trend w pielęgnacji skóry, ale Function of Beauty właśnie wprowadziła go do pielęgnacji włosów - w wielkim stylu. Ich spersonalizowane szampony i odżywki pozwalają Ci stworzyć rozwiązania pielęgnacyjne jak z salonu fryzjerskiego w cenie, na którą możesz sobie pozwolić. To bardzo odważne hasło dla tej młodej firmy, która właśnie znalazła miejsce na półkach sklepowych w sklepach Target na terenie całego kraju. Czy produkty spełniają pokładane w nich nadzieje?

Czy należy wierzyć w szum?

Przez ostatnie kilka lat influencerzy, specjaliści i zwykli ludzie byli bardzo podekscytowani marką Function of Beauty. Szum wokół marki jest bardzo duży, dlatego chcieliśmy przekonać się na własnej skórze, czy produkty spełniają te oczekiwania. W końcu Function of Beauty jest pomysłem absolwenta MIT, który ma dość postępowe pomysły na przyszłość pielęgnacji włosów.

Staje się to jasne od razu po wejściu na ich stronę internetową. To nie jest po prostu kolejny sklep internetowy; to spersonalizowane doświadczenie, które obejmuje quiz dotyczący włosów, który pomoże Ci wybrać najlepszy produkt dla Twoich potrzeb. W skrócie, wybierasz jedną z czterech baz dla swojego szamponu i odżywki. Każda baza jest dostosowana do różnych typów włosów, takich jak proste, falowane, kręcone lub kręcone.

Kiedy już znajdziesz idealną bazę, możesz wybrać odżywkę wzmacniającą. Każdy z boosterów ma jeden cel w pielęgnacji włosów, np. dodanie objętości, ochrona termiczna, podkreślenie loków, ukojenie skóry głowy, wzmocnienie, wydłużenie i wiele innych. Do każdej z baz możesz dodać do trzech boosterów.

Następnie wystarczy wstrząsnąć butelką. To wszystko! W zaledwie kilku krokach stworzyłaś szampon i odżywkę, które dokładnie odpowiadają Twoim potrzebom. Możesz nawet dostosować inne preferencje, takie jak mocny zapach i kolor produktu. Na szczęście, nie zawierają one żadnych niebezpiecznych lub niesmacznych dodatków, takich jak barwniki, produkty pochodzenia zwierzęcego lub parabeny.

Moje doświadczenie z Function of Beauty

Mam bardzo kręcone włosy, więc ciągle używam podgrzewanych narzędzi kosmetycznych, takich jak żelazka, aby mieć je pod kontrolą. Jeśli jesteś na tym samym wózku, wiesz jak szybko może to wysuszyć i uszkodzić Twoje włosy. Dlatego też zawsze zaopatrywałam się w maski do włosów, intensywne odżywki, a nawet spraye, które rzekomo mają właściwości termoochronne.

Rezultat? Super zagracony prysznic wypełniony różnego rodzaju specjalistycznymi produktami do pielęgnacji włosów. Urok Function of Beauty polega na tym, że mogę oczyścić swój prysznic, zminimalizować rachunki za kosmetyki i uzyskać całkowicie spersonalizowaną pielęgnację włosów. Brzmi to jak oczywistość, ale czy to działa?

Kiedy wzięłam udział w quizie na temat włosów, polecono mi bazę dla włosów kręconych, a ja wybrałam kilka istotnych składników wzmacniających włosy, takich jak ochrona termiczna, nawilżenie i ukojenie skóry głowy. Wybrałam również zapachy i kolory! Byłam naprawdę zainteresowana niektórymi owocowymi zapachami, takimi jak gruszka, brzoskwinia i ananas, ale wybrałam zapach eukaliptusowy. Kochałem również wybory kolorów. Użyłem ładny szaroniebieski dla każdego z moich butelek. To było bardzo proste, aby zakończyć moje zamówienie online, a w ciągu kilku dni, mój pakiet przybył.

Opakowanie było naprawdę zaskakujące. Wszystko było wysokiej jakości i miło było zobaczyć mój pseudonim na butelce. Ucieszył mnie również fakt, że wszystko, co do mnie dotarło, nadaje się do recyklingu - od pudełka po same butelki.

Potem poszłam prosto pod prysznic! W Function of Beauty poczułam się jak w moim własnym salonie. Łagodzenie skóry głowy mieszało się idealnie z mrowieniem eukaliptusa, a nawilżający zastrzyk natychmiast sprawił, że moje włosy poczuły się niesamowicie. Poszłam do mojej normalnej kosmetycznej rutyny i zauważyłam, że moje włosy lepiej radzą sobie z podgrzewanymi żelazkami, których używam.

W ciągu tygodnia zauważyłam, że mam prawie wszystko, co chciałam uzyskać z tego szamponu i odżywki. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego produktu i nie mogę się doczekać, aby dalej eksperymentować z Function of Beauty, gdy moje włosy będą ewoluować.

O Function of Beauty

Function of Beauty daje Ci możliwość kierowania swoją własną rutyną pielęgnacji włosów. Większość szamponów i odżywek dostępnych na rynku musi zaspokajać potrzeby szerokiej gamy rodzajów włosów i celów, aby uzasadnić swoje miejsce na półkach z kosmetykami. Function of Beauty zmienia wszystko, dając Ci możliwość stworzenia własnego rozwiązania dla włosów w zaledwie trzech krokach: wybierz bazę, dobierz boostery i wymieszaj. Tradycyjna pielęgnacja włosów po prostu nie jest w stanie zaspokoić unikalnych potrzeb poszczególnych osób. Function of Beauty wie, że jesteś skomplikowana, a dzięki tysiącom możliwych formuł możesz znaleźć idealne dopasowanie.

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl