2 czerwca 2021 Udostępnij

4 zabiegi upiększające na noc, które warto poznać

Czy nie byłoby miło, gdybyś mógł zasnąć każdej nocy, a potem obudzić się wyglądając na całkowicie odnowionego, odświeżonego, promiennego i gotowego do rozpoczęcia dnia? Dla większości ludzi tam, to nie jest rzeczywistość, i to może zostawić cię uczucie bardzo sfrustrowany i zdenerwowany, jak zacząć swój dzień. Dlaczego więc nie wykorzystać tych godzin, które spędzasz śpiąc, na zabiegi upiększające, które przynoszą efekty? Obudzenie się gotowa na aparat fotograficzny jest możliwe, jeśli masz pod ręką odpowiednie zabiegi i produkty kosmetyczne. Przyjrzyjmy się czterem zabiegom upiększającym na noc, które warto zastosować.

Maseczka na usta - nawilżenie, ukojenie i odświeżenie ust

Zima może być bardzo ciężka dla Twoich ust, ponieważ są one narażone na działanie niskich temperatur, silnego wiatru i zwykle brakuje im nawilżenia. Chociaż świetnie jest stosować nawilżające balsamy do ust przez cały dzień, aby pomóc zwalczyć te skutki, maseczka do ust na noc przenosi nawilżenie na wyższy poziom. Produkty te mają gęstszą konsystencję i pomagają stworzyć barierę ochronną na ustach, dzięki czemu nie dochodzi do utraty wilgoci. Zamiast tego, produkt nawilża, łagodzi i odświeża usta podczas snu. Rano obudzisz się z miękkimi i wygodnymi ustami.

Prostowanie zębów podczas snu

Innym nocnym zabiegiem upiększającym, który może przynieść naprawdę imponujące rezultaty, jest zastosowanie niewidocznego aparatu ortodontycznego podczas snu. Jeśli szukasz renomowanej firmy, która umożliwia prostowanie zębów podczas snu, sprawdź ALIGNERCO. Ich przezroczysty aparat jest prawie niewidoczny. Są one dopasowane do Twoich ust, wygodne w noszeniu i mogą rozwiązać wiele problemów, takich jak nadgryz, stłoczone zęby czy braki w uzębieniu. Wystarczy włożyć aligner przed snem i pozwolić mu pracować podczas snu.

Używaj suchego szamponu na noc - ogranicz mycie włosów

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że codzienne mycie włosów nie jest idealne. Wszystko, co to robi, to pozbawianie włosów ich naturalnych olejków, co kończy się ich uszkodzeniem. Jeśli bardzo starasz się wydłużyć czas przed myciem, możesz użyć suchego szamponu tuż przed pójściem spać. Produkt będzie absorbować olej i zapachy podczas snu, co oznacza, że obudzisz się ze świeżo wyglądającymi włosami, które mają ciało i sprężystość.

Przerzuć się na jedwabną poszewkę na poduszkę

Szanse są takie, że nie patrzysz na swoją poduszkę jako część swojej rutyny urody, ale w rzeczywistości, poszewka na poduszkę może robić więcej szkody niż pożytku. Przejście na jedwabną poszewkę jest świetne dla Twoich włosów, ponieważ nie pozwala im się plątać i matowić. Ponadto jedwab nie wchłania wilgoci tak dobrze, jak inne rodzaje poszewek, co oznacza, że wszystkie kremy, olejki, serum i środki nawilżające, które nakładasz na skórę przed snem, pozostaną na niej i nie będą się ścierać na poszewce. Każdy z tych zabiegów upiększających pozwoli Ci wykorzystać nocne godziny i naprawdę się rozpieścić.

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl