5 stycznia 2022 Udostępnij

Jak gotować bez piekarnika

Nie ma nic całkiem jak zakupy wokół dla urządzeń kuchennych. Czy kupujesz te większe lub kupujesz do małych, opcje blatu, masz tak wiele do wyboru. Nie chcesz, aby nadmiernie zagracać kuchnię, ale w tym samym czasie, chcesz się upewnić, że masz urządzenia, których potrzebujesz.

Jednym z największych urządzeń w kuchni jest piekarnik, ale nie jest to jedyne miejsce, w którym można gotować. Kiedy twój piekarnik jest na fritz, można naprawić uszkodzony piekarnik siebie z właściwych części, lub można czekać na eksperta, aby to zrobić. Tak czy inaczej, potrzebujesz sposobu, aby kontynuować gotowanie, nawet jeśli nie masz działającego piekarnika do użycia. Poniżej mamy listę rzeczy, których możesz użyć w jego miejsce podczas oczekiwania!

Grill

Czy masz jeden wewnątrz lub na zewnątrz, grill będzie zrobić wielką różnicę do zdolności do gotowania. Możesz użyć propanu lub węgla drzewnego, cokolwiek działa dla Ciebie, aby Twój grill działa dobrze. Można zrobić te same żywności wewnątrz lub na zewnątrz i istnieje tak wiele różnych grille do wyboru, aby gotowanie łatwe dla Ciebie.

Skillet

Czy kiedykolwiek słyszałeś o patelni elektrycznej? Są one jak patelnie, ale nie ma potrzeby do pieca. Na patelni można ugotować wiele różnych rzeczy, od smażenia steków po jajecznicę. Jest to dobry sposób na gotowanie, ponieważ większość przepisów można wykonać w około 30 minut lub mniej w jednym z nich. Jest to przydatny sposób na gotowanie, jeśli nie masz teraz działającego piekarnika.

Wolnowar. Czy używasz crockpot lub oficjalny wolnowar, można uzyskać tak wiele różnych posiłków z Twojego. Można je kupić w tak wielu różnych rozmiarach, a oni są najlepsi po prostu wrzucić jedzenie w rano i wrócić do swojego dnia! Crockpot gotowanie jest łatwe i nadal można zrobić naprawdę zdrowe żywności, gdy jesteś bez piekarnika, zbyt.

Frytownica

Frytkownica powietrzna robi boom w ostatnich latach, ponieważ jest to poręczny sposób na gotowanie bez żadnych dramatów. Wrzucasz jedzenie zgodnie z instrukcją, pieczesz, smażysz lub pieczesz i już! Frytownice są genialnym wynalazkiem i można w nich ugotować praktycznie wszystko, od pizzy po pieczonego kurczaka.

Mikrofalówka

Są to kompaktowy sposób gotowania i inny sposób gotowania jest z mikrofalówki. Możesz odgrzewać swoje posiłki, zmiękczać lody, a nawet gotować posiłki od podstaw z pomocą mikrofalówki. Dla ułatwienia, możesz podzielić swoje użycie pomiędzy mikrofalówkę i frytownicę. Nie musisz trzymać się jednej metody gotowania - i to jest piękno gamy przyborów kuchennych, które można uzyskać w dzisiejszych czasach!

Gotowanie bez piekarnika jest bolesne, ale to nie koniec świata, jeśli się zepsuje.

Robert Chmielowski

Redakcja mmozin.pl