2 lutego 2022 Udostępnij

Najlepsze zdrowe przekąski, które można zamówić z dostawą do domu

Te dni, dostawy żywności wydaje się być bardziej popularne niż kiedykolwiek, z ludzi zamawiających śniadanie, lunch, lub kolacje bezpośrednio z ich telefonów, aby przybyć do ich drzwi, zamiast mieć się przygotować i udać się do restauracji. Niektóre osoby zamawiają nawet plany posiłków, które mogą trwać od tygodni, do miesięcy, a nawet lat. Ale co z przekąskami? Pudełka subskrypcyjne na przekąski zyskują coraz większą popularność, ponieważ ludzie mogą zamawiać przekąski z całego świata i otrzymywać je co miesiąc. Jeszcze lepiej, łatwiej niż kiedykolwiek jest dołączyć do klubów subskrypcji miesięcznych przekąsek lub nawet podarować je w prezencie przyjaciołom. Jakie są więc zdrowe przekąski, które możesz zamówić w tego typu serwisach?

Wegańskie

Jeśli stosujesz dietę wegańską, będziesz miał spory wybór przekąsek, które możesz zamówić. Znajdziesz pudełka, które składają się z pakowanej mieszanki szlaków, orzechów, suszonych owoców i warzyw, chipsów na bazie roślin i gumek antyoksydacyjnych. Co więcej, wiele firm subskrypcyjnych, które sprzedają wegańskie przekąski, przekazuje część swojej sprzedaży organizacjom zajmującym się dobrostanem zwierząt, więc wiesz, że Twoje pieniądze będą miały wpływ na środowisko.

Bezglutenowa

Dla tych, którzy nie mogą spożywać glutenu, również znajdzie się wiele pysznych i zdrowych opcji. Wiele subskrypcji na przekąski oferuje pyszne smakołyki, które są wypełnione bezpiecznymi składnikami, abyś mógł się nimi cieszyć. Możesz znaleźć ciasteczka, ciasteczka brownies, chipsy, czekoladę i słodycze, które nie zawierają glutenu, ale nadal zachowują ten sam wspaniały smak, jak te smakołyki, które go zawierają. Zamiast glutenu, te przekąski są wykonane z takich alternatyw jak ryż lub mąka sojowa, białko grochu, lub skrobi opornej, aby wymienić tylko kilka z bardziej powszechnych składników.

Dieta Paleo

Diety paleo nadal zyskały popularność w ostatnich latach jako sposób na powrót do podstaw jedzenia. Jeśli zdecydujesz się przestrzegać diety paleo, nie będziesz jeść przetworzonej żywności, żywności, która wykorzystuje rafinowany cukier, lub żywności, która składa się ze sztucznych składników. Na szczęście wiele firm zajmujących się produkcją przekąsek oferuje coraz więcej opcji dla osób stosujących dietę paleo. Możesz mieć organiczne jerky wołowe, mieszanki orzechów, a nawet oleje dostarczane do drzwi, które można następnie użyć z innymi rodzajami przekąsek.

Dieta Keto

Diety keto są jednymi z trudniejszych diet do trzymania się w czasie, a wielu traci zainteresowanie koniecznością jedzenia tych samych rodzajów żywności keto raz za razem. Na szczęście istnieje wiele dostaw przekąsek keto, które można wybrać, aby zmienić swoją grę przekąsek każdego miesiąca. Typowe keto przyjazne przekąski można znaleźć obejmują migdały o smaku owoców, mieszanki płatków śniadaniowych i masła orzechowego batony białkowe.

Cukierki

Cukierki mogą nie być pierwszą rzeczą, o której myślisz, jeśli chodzi o czyste i zdrowe życie, ale na szczęście istnieje wiele zdrowych opcji cukierków, które możesz dostać. Niektóre z najbardziej popularnych obejmują organiczne lukrecje i gumowe misie oraz lizaki z włóknem prebiotycznym. Oczywiście, jeśli jesteś bardziej miłośnikiem czekolady, możesz cieszyć się zamawianiem barów ciemnej czekolady dla zdrowszego wyboru.

Robert Chmielowski

Redakcja mmozin.pl