7 października 2021 Udostępnij

4 Uporczywe części ciała, na które może pomóc Mommy Makeover

Ostatnie badania wykazały, że około 61% przyszłych mam twierdzi, że zamierza zrzucić zbędne kilogramy do czasu pierwszych urodzin swojego dziecka. Ale, co nie jest zaskakujące, to samo badanie wykazało, że prawie 60% matek dzieci w wieku od 1 do 2 lat nadal nosi niechciane kilogramy. Najlepiej ułożone plany powrotu do starych dżinsów są często niszczone przez chaos macierzyństwa.

Dlatego właśnie procedura Mommy Makeover w ciągu ostatnich kilku lat naprawdę zyskała na popularności. Nie jest to pojedyncza operacja plastyczna. Jest to w pełni dostosowane połączenie kilku operacji dostosowanych do adresowania każdego indywidualnego skargi.

Może ona obejmować takie zabiegi jak liposukcja, plastyka brzuszka, implanty piersi lub podniesienie piersi. Oto niektóre z najbardziej upartych części ciała, które Mommy Makeover może pomóc Ci naprawić.

1. Brzuch/rdzeń

Prawdopodobnie nie musimy Ci mówić, że jest to najbardziej notorycznie trudny obszar do przycięcia. Można łatwo zrobić niezliczone crunches i uruchomić nieskończoną ilość kilometrów, a nadal nie jest zadowolony z tego, jak wygląda twój brzuch.

The Mommy Makeover często obejmuje liposukcję i/lub procedurę tummy tuck. Liposukcja może pomóc usunąć niechciany tłuszcz w obszarze żołądka stalowego, podczas gdy brzuszek tuck będzie również usunąć dodatkowe skóry może być czynienia z.

2. Piersi

Twoja procedura może obejmować podniesienie piersi, lub implanty piersi, lub podniesienie piersi z implantami.

Wiele kobiet patrząc w lustro i zobaczyć wpływ, że czas, grawitacja i macierzyństwo miały na ich piersi. Mają one teraz obwisłe piersi lub sutki skierowane w dół, a żadna dieta ani ćwiczenia nie są w stanie im pomóc.

Właściwy zabieg na piersiach może całkowicie odmienić Twoją sylwetkę i pomóc Ci pokochać sposób, w jaki ubrania znów pasują.

3. Dolna część pleców

Znienawidzony tłuszcz na plecach może być prawie niemożliwy do zrzucenia. Rzędy, podciąganie i pilates mają pomóc. Ale nigdy nie pomagają tak bardzo, jak byś chciała.

Zabieg liposukcji może pomóc w ujędrnieniu tego obszaru ciała. Dzisiejsze urządzenia do liposukcji wspomaganej energią rozbijają również komórki tłuszczowe przed ekstrakcją, co powoduje bardzo małe nacięcie, brak bólu, minimalne siniaki i szybki czas rekonwalescencji.

4. Nogi

Twoja Mommy Makeover może również obejmować leczenie cellulitu lub niechirurgiczne zabiegi modelujące sylwetkę na nogach.

Podobnie jak w przypadku innych upartych części ciała, które już omówiliśmy, pozbycie się cellulitu i dołeczków na nogach może być szaleństwem. Żadna ilość przysiadów lub wypady może naprawdę wydawać się zrobić. Ale dzisiejsze nowoczesne opcje konturowania ciała mogą dać Ci gładkie nogi, których szukasz.

Czy Mommy Makeover jest dla Ciebie odpowiedni? Bardzo możliwe, że tak. Jeśli chcesz zająć się tylko jedną częścią swojego ciała, pojedyncza procedura może być bardziej opłacalnym sposobem na uzyskanie wyników, których szukasz.

Ale jeśli chcesz zaatakować więcej niż jeden obszar, najlepszym rozwiązaniem może być skontaktowanie się z chirurgiem plastycznym, aby omówić wszystkie opcje.

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl