2 maja 2021 Udostępnij

5 sposobów na przekąski na diecie keto

Idea diety może wywołać pewne nieprzyjemne myśli u tych, którzy ją rozważają. Diety są zazwyczaj kojarzone z ogromnie rygorystycznymi harmonogramami jedzenia, masowymi ograniczeniami pewnych grup żywności i zniechęcającym zadaniem niekończącego się liczenia kalorii. Naturalnie, podjadanie jest zwykle uważane za antytezę trzymania się diety. Dieta keto jest rewolucją w świecie diet i wiele osób z zadowoleniem przyjęło jej nacisk na tłuste jedzenie. To powiedziawszy, może być trudna do utrzymania. W interesie umiaru i spójności, poniżej, będziemy rozbić kilka pomysłów, które sprawiają, że przekąski na diecie keto bardziej wykonalne.

Ale najpierw, co dokładnie jest dieta keto?

"Keto", skrót od ketogenicznej, to dieta, która wycina węglowodany (węglowodany) na rzecz pokarmów o wysokiej zawartości tłuszczu. Standardowa dieta keto składa się z 70-80% tłuszczu, 20% białka i mniej niż 10% węglowodanów. Po byciu na tej diecie przez dwa do czterech dni (dłużej u niektórych osób), ciało wchodzi w stan metaboliczny zwany "ketozą". Podczas tego stanu, organizm napędza się i energetyzuje za pomocą tłuszczu, a nie węglowodanów. Możesz zmierzyć poziom ketonów - aby upewnić się, że jesteś w ketozie - poprzez badania krwi, moczu i oddechu. Pomiar jest bardzo ważny, ponieważ jeśli nie jesteś w stanie ketozy, skutecznie spożywasz potencjalnie niezdrową dietę wysokotłuszczową. Jeśli zrobić dobrze, zastępując węglowodanów z tłustych pokarmów może spowodować zwiększenie metabolizmu, tłumione głodu i łatwiejsze do zarządzania cukru we krwi. Oczywiście, przechodząc na dietę, która promuje wysokiej żywności tłuszczu może natknąć się jako trochę kłopotliwe dla niektórych. W tym samym czasie, zachęcani do jedzenia żywności tradycyjnie unikane w dietach może również przejść pewien sposób w kierunku wyjaśnienia keto popularności.

Jakie są więc moje opcje przekąsek?

Specjalistyczne pokarmy keto - Z keto zyskuje tak dużą popularność, specjalistyczne pokarmy keto stają się powszechne. Jedną z opcji jest Perfect Keto Bars. Są one dostępne w różnych smakach, nie zawierają dodatku cukru, minimalną ilość węglowodanów i są świetne w podróży. Jajka gotowane na twardo - Są to również świetna przekąska keto. Są proste w przygotowaniu, łatwe do przenoszenia i stanowią świetny zastrzyk energii, gdy jej potrzebujesz. Idą one również świetnie z boku majonezu lub serka śmietankowego. Orzechy - Również świetne keto przekąski, ponieważ są one pełne zdrowych tłuszczów, że ludzie na dietach keto może czasami brakuje na. Makadamia, orzechy brazylijskie i pekany są świetne, ale uważaj na nerkowce, które mają wysoką zawartość węglowodanów. Warzywa z dipem o wysokiej zawartości tłuszczu - dipy takie jak serek śmietankowy lub kwaśna śmietana z warzywami to dobra opcja. Uważaj na marchewki, które mają wysoką zawartość węglowodanów. Mieszanka mięs i serów - wędliny takie jak chorizo, szynka i pastrami z dodatkiem brie lub cheddara, przechowywane w przenośnym pojemniku, powinny wystarczyć.

Czego nie wolno mi przekąsić?

Aby uniknąć wszelkich wpadek, musimy sprawdzić, czego nie możemy jeść. Wiele osób przeszło na dietę keto, ponieważ zmieniło się podejście do spożywania tłuszczów, znajdując w niej upodobanie ze względu na nacisk na tradycyjnie "odpustowe" potrawy. Pomimo atrakcyjności wysokiej zawartości tłuszczu w diecie keto, jest to nadal dieta, a z tym wiążą się ograniczenia i potrzeba umiaru. Jak wspomniano, węglowodany - szczególnie takie podstawowe produkty jak ryż, makaron, chleb i ziemniaki - należy unikać. Należy również unikać cukru, w tym słodyczy, a nawet owoców.

Jak mogę się upewnić, że zawsze mam pod ręką przekąski Keto?

Chyba, że wszyscy twoi przyjaciele są na keto, trzeba będzie podjąć organizowanie przekąski w swoje ręce. Dobra mentalność, aby mieć jest zawsze założyć, że nie będzie keto żywności, gdzie idziesz. Skutek tego: trzeba będzie przynieść przekąski z tobą. Regularne chodzenie na zakupy będzie musiało stać się normą. Żądanie adaptacji keto dla jedzenia na wynos jest zbyt ryzykowne i należy go unikać. Po tym wszystkim, nie chciałbyś cofnąć całej swojej ciężkiej pracy z jednym fatalnym przekąskę. Przygotowanie jest tutaj kluczowe. Na przykład, po zakupach ugotuj sześć do dwunastu jajek i przechowuj je w lodówce. Wytrzymają one nawet tydzień i świetnie jest mieć je pod ręką. Inwestowanie w przenośne naczynia Tupperware, aby zabrać jedzenie ze sobą, również będzie dobrze służyć.

Wnioski

Dieta keto, z jej naciskiem na odpustowych żywności, jest coraz bardziej popularne. Upewniając się, że utrzymujesz węglowodany na absolutnym minimum, możesz cieszyć się przerywanymi przekąskami między posiłkami, w tym pokarmami takimi jak jajka, orzechy i mięso. Niewielka ilość przygotowań może to ułatwić.

Magdalena Olszak

Redakcja mmozin.pl