24 kwietnia 2023 Udostępnij

EcoFlow wprowadza na rynek 3 inteligentne gadżety

 

EcoFlow wprowadza na rynek 3 inteligentne gadżety zasilane bateriami, które zmienią nasze życie w domu, na zewnątrz i w podróży. Newswire/EcoFlow Technology Inc. PR Newswire/EcoFlow Technology Inc. EcoFlow BLADE, pierwsza na świecie zrobotyzowana kosiarka-zamiatarka z nawigacją po wirtualnych ścianach i unikaniem przeszkód. EcoFlow GLACIER, pierwsza na świecie przenośna lodówka z wbudowaną wytwornicą lodu i wymienną baterią. EcoFlow Wave 2 to klimatyzator/grzejnik, który jest wydajny i przenośny. MONACHIUM /PRNewswire/, 19 kwietnia 2023 -- EcoFlow jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu zielonej energii. Dzisiaj EcoFlow ogłosiła wprowadzenie na rynek trzech nowych inteligentnych urządzeń - EcoFlow BLADE, GLACIER i WAVE 2. Innowacyjna technologia baterii EcoFlow jest wykorzystywana do zasilania tych urządzeń, które są energooszczędne w pomieszczeniach i na zewnątrz.

BLADE, GLACIER i WAVE 2 będzie można kupić 26 kwietnia po telewizyjnej premierze na żywo. Urządzenia są dostępne za pośrednictwem stron internetowych EcoFlow i Amazon. EcoFlow odsłonił powyższe produkty po raz pierwszy na targach CES w tym roku. EcoFlow posiada łącznie 15 patentów na te produkty. ZARÓWNO BLADE, JAK I GLACIER ZNALAZŁY SIĘ NA KRÓTKIEJ LIŚCIE DO NAGRÓD ZA INNOWACYJNOŚĆ CES 2023.

EcoFlow BLADE to pierwsza na świecie zrobotyzowana kosiarka-zamiatarka do trawy. Wykorzystuje technologię robotyki do automatycznego i bezwysiłkowego utrzymania podwórka. EcoFlow GLACIER to przenośna chłodziarko-zamrażarka, która również jest światową innowacją. Wyposażona jest w kostkarkę do lodu, oraz wymienną baterię. EcoFlow WAVE 2 to zasilana bateriami klimatyzacja i nagrzewnica, która oferuje najszybsze chłodzenie.

Brian Essenmacher jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu w firmie EcoFlow. Mówi: "BLADE GLACIER WAVE 2 opiera się na wszystkim, czego nauczyliśmy się przez lata bycia liderem w dziedzinie przenośnych magazynów energii." Te inteligentne urządzenia zapewniają większą wygodę i przyjemność w domu, na zewnątrz i w podróży. Odzwierciedlają one nasze zaangażowanie w tworzenie ekosystemu EcoFlow i ponowne wymyślenie sposobu, w jaki świat produkuje, przechowuje i wykorzystuje energię poprzez znaczące innowacje.

EcoFlow BLADE - koszenie bez wysiłku, zamiatanie i doskonały trawnik

EcoFlow BLADE, pierwsza zrobotyzowana kosiarka potrafiąca automatycznie zamiatać trawę i oszczędzać czas. Zestaw do zamiatania trawnika BLADE wykorzystuje LiDAR i kamerę wbudowaną w zestaw, aby znaleźć i usunąć zanieczyszczenia trawnika, takie jak gałązki czy liście. Czujnik LiDAR, kamera i technologia X-Vision Real Time Kinematic Navigation (RTK) urządzenia pozwalają mu pracować wewnątrz wirtualnych ścian, dzięki czemu może wykonać swoje zadanie bez pomocy użytkownika. W przeciwieństwie do innych zrobotyzowanych kosiarek, które wymagają fizycznych wskaźników granic, BLADE można zaprogramować w aplikacji EcoFlow App.

Urządzenie może również unikać przeszkód przy użyciu tej samej technologii. Kosiarka nie utknie, wymagając interwencji użytkownika lub powodując uszkodzenia. Duże, wielokierunkowe koła BLADE pozwalają jej również na pokonywanie przeszkód o wysokości nawet 40 mm. Kosiarka BLADE posiada łączność 4G oraz eSIM, dzięki czemu użytkownicy mogą w każdej chwili śledzić jej dokładną lokalizację. Kosiarka BLADE objęta jest "gwarancją 3+1", która obejmuje okres trzech lat i obejmuje bezpłatną wymianę akcesoriów przez cały okres użytkowania.

EcoFlow GLACIER - pierwsza przenośna lodówka-zamrażarka z wbudowaną kostkarką do lodu

EcoFlow GLACIER, to rewolucyjna przenośna chłodziarko-zamrażarka, która posiada zintegrowaną kostkarkę, a także wymienny akumulator. GLACIER pozwala utrzymać napoje i posiłki w idealnej temperaturze podczas imprez plenerowych i wypraw. GLACIER może zapewnić 40 godzin chłodzenia lub 19 godzin mrożenia dzięki wymiennej baterii o pojemności 298 Wh. GLACIER przygotowuje 18 kostek lodu w ciągu 12 minut. Posiada dwa pojemniki do przechowywania, które mają niezależną kontrolę temperatury do jednoczesnego chłodzenia i zamrażania. W trybie Max, GLACIER posiada potężny kompresor, który może schłodzić produkty z 30degC do 0degC w ciągu 15 minut. Tryb Eco zmniejsza zużycie energii przez GLACIER, co pozwala na jego dłuższą pracę.

GLACIER to również przenośna ładowarka, która może być używana do małych urządzeń elektronicznych, takich jak telefony i laptopy. GLACIER posiada składany uchwyt i kółka, które ułatwiają jej transport. GLACIER zapewnia maksymalną elastyczność, jeśli chodzi o ładowanie z dala od gniazdek. Urządzenie może ładować się z sieci elektrycznej, zapalniczek samochodowych, paneli słonecznych lub stacji energetycznych.

EcoFlow Wave 2: wydajne chłodzenie dla komfortu na zewnątrz

Przenośny klimatyzator/ogrzewacz EcoFlow Wave 2 to doskonały wybór dla użytkowników, którzy chcą cieszyć się luksusem podczas swoich podróży. Zapewnia niezrównany komfort podczas gorących letnich dni lub mroźnych zim. WAVE 2 to druga generacja serii EcoFlow Wave. Zapewnia najszybsze chłodzenie/grzanie dostępne w jednostce przemysłowej. Z 5100 BTUs chłodzenia i 6100 grzania oraz 10 m2 efektywnej powierzchni, posiada najwyższą moc chłodzenia i grzania na rynku.

Teraz łatwiej jest zabrać WAVE 2 ze sobą, gdziekolwiek się udasz. Dzięki dodatkowej baterii o pojemności 1159 Wh, urządzenie może pracować nawet do 8 godzin. Jednostka posiada wiele trybów pracy, w tym Eco [eco], Fast [szybki] i Sleeping [uśpienie] dla pełnej kontroli czasu pracy i parametrów. WAVE2 to przenośny magazyn energii, który może być ładowany prądem zmiennym, stałym, energią słoneczną oraz energią ze stacji energetycznej. Oferuje elastyczność i wygodę zarówno w domu, jak i podczas podróży. Urządzenie w połączeniu z przenośną stacją zasilania EcoFlow może pracować do 18 godzin. Moc wejściowa z panelu słonecznego do 400W pozwala użytkownikowi na korzystanie z energii odnawialnej bez korzystania z zasilania z sieci.

Dostępność

Oficjalny event live streamingowy dla wszystkich trzech urządzeń odbędzie się 26 kwietnia, o godzinie 20:00 czasu warszawskiego. EcoFlow BLADE jest dostępny w sprzedaży od 26 kwietnia. Cena detaliczna to 2,699 PS. Osobno można kupić zestaw Lawn Sweeper Kit w cenie PS699. Łączna cena detaliczna obu produktów wyniesie PS3 199.

EcoFlow GLACIER jest dostępny do nabycia od 26 kwietnia. Cena detaliczna EcoFlow GLACIER wyniesie PS1,049, a dodatkowa bateria o pojemności 298 Wh będzie kosztować osobno PS299. Łączna cena detaliczna obu produktów wyniesie PS 1,249. EcoFlow WAVE 2 będzie można kupić od 15 maja. Cena detaliczna EcoFlow WAVE 2 będzie wynosić PS1,049. Dodatkową baterię 1159Wh można kupić osobno za PS799. Łączna cena detaliczna obu produktów wyniesie PS 1,799.

EcoFlow

EcoFlow to wiodący producent ekologicznych rozwiązań dla energetyki. Został stworzony, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom. EcoFlow została założona w 2017 roku i pracuje, aby być zaufanym i niezawodnym partnerem energetycznym dla rodzin i osób prywatnych na całym świecie. Zapewnia rozwiązania energii odnawialnej, które są dostępne dla aplikacji mobilnych, zewnętrznych i domowych. Siedziba operacyjna EcoFlow znajduje się w USA i Niemczech, a jej produkty są sprzedawane do ponad 2 milionów klientów w ponad 100 krajach.

Magdalena Olszak

Redakcja mmozin.pl