3 października 2019 Udostępnij

Przegląd najciekawszych termometrów bezdotykowych

Jeśli w naszym domu nie brakuje małych dzieci, termometry bezdotykowe okazują się wyjątkowo przydatnymi rozwiązaniami. O dużym zainteresowaniu tego rodzaju produktami można mówić jednak w każdym miejscu. W które z nich warto zaopatrzyć się w pierwszej kolejności?

Medivon TB-04

Ten wytrzymały model charakteryzuje się także tym, że jest prosty w obsłudze. Kusi także ceną, która w wielu sklepach nie przekracza 100 PLN. To gwarancja bezbłędnego pomiaru na czytelnym wyświetlaczu LCD.

Braun BNT400

Termometr ten jest nie tylko dokładny, ale i wygodny w użyciu. Bazuje przy tym na oryginalnej technologii Age Precision, dzięki czemu możliwe jest poddanie ocenie temperatury u pacjentów w różnym wieku.

Geratherm Noncontact

To rozwiązanie niemal idealne – szybkie, dokładne i tanie. Posiada kolorowy wyświetlacz, a do tego charakteryzuje się szerokim zakresem temperatur, co pozwala wykorzystywać go na wiele sposobów.

TrueLife Care Q7

Termometr ten jest nie tylko skuteczny, ale również szybki, co powinno zostać docenione zwłaszcza przez opiekunów małych dzieci. Na prawidłowy wynik nie trzeba czekać dłużej niż przez sekundę, można przy tym liczyć na to, że w jego pamięci znajdzie się miejsce dla ostatnich pomiarów.

HiTech Medical Oro-T70 Perfect

Rozwiązanie specjalistyczne, pozwalające na wykorzystanie najbardziej nowoczesnej technologii podczerwieni. Można zmierzyć za jego pośrednictwem nie tylko temperaturę ciała, ale i innych powierzchni.

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl