6 listopada 2021 Udostępnij

Wyjątkowe miejsca na wesele na plaży

Planujesz swój ślub za granicą? Od pięknych białych piasków Ibizy po luksusowe usługi na Malediwach, jest kilka wspaniałych plaż na Twój ślub w miejscu docelowym. Aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu ślubnych gości, oto kilka bajecznie wyjątkowych miejsc na Twój ślub na plaży.

Ibiza

Ibiza znana jest z pięknych plaż i tętniącego życiem nocnego życia, idealnego na Twój ślub na plaży. Możesz powiedzieć "tak" właśnie na plaży, z piaskiem pod stopami, a dobrą rzeczą na Ibizie jest to, że nigdy nie jesteś daleko od restauracji, barów i hoteli, więc nie będziesz musiał się martwić o dotarcie z punktu a do punktu b. Na Ibizie jest kilka naprawdę pięknych plażowych miejsc ślubnych, od Pura Vida Beach Restaurant na piaskach Playa Niu Blau do Chitinguito położonego w zatoce Cala Gracioneta.

Wybrzeże Amalfi

Dlaczego by nie oddać się romantyce Włoch w dniu ślubu? Wybrzeże Amalfi jest jednym z ulubionych miejsc, jeśli chodzi o śluby na plaży, z pięknymi odcinkami wybrzeża i pysznym jedzeniem na ważne śniadanie weselne. Niezależnie od tego, czy chcesz być bezpośrednio na plaży, czy wolisz stały grunt z widokiem na linię brzegową, jest powód, dla którego tak wiele osób wybiera się do Włoch na swój ślub. Może nawet zechcesz wprowadzić niektóre z włoskich tradycji ślubnych, takich jak tłuczenie szkła czy nienoszenie złotej biżuterii.

Malediwy

Jeśli chodzi o plaże, to niewiele jest bardziej zapierających dech w piersiach niż te na Malediwach. Te idylliczne połacie piasku są idealnym tłem dla Twojego dnia ślubu, a pakiety ślubne kosztują o wiele mniej niż w Wielkiej Brytanii! Luksusowe ośrodki na Malediwach są doskonale zorientowane w kwestii organizacji Waszego wymarzonego dnia, a takie ośrodki jak Kuramathi czy Velassaru cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie znajdziesz bardziej malowniczego miejsca na swój ślub na plaży, pomyśl tylko o albumie ślubnym!

Santorini

Oszałamiająca grecka wyspa, Santorini oferuje spokojne śluby, o których nie zapomnisz w pośpiechu, podobnie jak Twoi goście. Możesz zorganizować ceremonię ślubną na każdej z pięknych plaż, po prostu wybierz swoją ulubioną i zacznij planować! Zaleca się, abyście przybyli na wyspę co najmniej dwa dni przed wielkim dniem, głównie po to, abyście mogli się zaaklimatyzować i zaaklimatyzować przed wszystkimi uroczystościami. Dobrym pomysłem jest również znalezienie dobrego wedding plannera w Santorini, ponieważ będzie on bardzo pomocny w całym procesie, ale szczególnie jeśli chodzi o barierę językową!

Bahamy

Jeśli białe, piaszczyste plaże do Ciebie nie przemawiają, co powiesz na różowe? Pink Sands Resort na Bahamach jest, jak zapewne się domyślasz, domem dla swojej własnej plaży z różowym piaskiem. Oczywiście, Bahamy są domem dla wielu plaż ze złotym piaskiem, ale różowa plaża jest zdecydowanie bardziej wyjątkową opcją. Powiedz "tak" na plaży, a następnie wypij drinka w barze, a następnie zjedz pyszny posiłek w restauracji, a wszystko to w jednym miejscu. Jeśli chcesz mieć bezstresowy ślub na plaży, nie szukaj dalej.

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl