5 stycznia 2022 Udostępnij

Szkoła Estetyczna w Maryland - Jak długo trzeba czekać, aby zostać Estetykiem w Maryland?

Kosmetologia skupia się głównie na trzech głównych aspektach, do których należą włosy, skóra i paznokcie. Estetyka jest jednym z pionów medycyny, która przyciąga do dbałości o skórę, a estetycy są certyfikowani specjaliści, którzy specjalizują się w oczyszczaniu, różnych twarzy i innych usług pielęgnacyjnych dla mężczyzn i kobiet.

Jeśli chcesz być estetykiem w Maryland, ten artykuł powie ci wszystko, co musisz wiedzieć o programie nauczania i obiektów szkoleniowych dostępnych dla Ciebie, jak również egzaminów, potrzebne certyfikaty i uzyskanie licencji estetyk. Będziesz zobowiązany do uzyskania licencji, która pozwoli Ci legalnie wykonywać swoją praktykę w Maryland. Więc, zaczynajmy.

1. Idź do szkoły dla estetyków

Zapisanie się i ukończenie programu kosmetologicznego jest pierwszym krokiem dla estetyka. Program nauczania, który wybierzesz, będzie różnił się w zależności od instytucji i regionu i wymaga przygotowania się do wszystkich egzaminów licencyjnych stanu i ukończenia potrzebnych godzin szkoleniowych. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących szkół kosmetologicznych ze szkołami estetyków i podstawowymi wymaganiami, Maryland, przejdź do piasty estetyków Beauty Schools Directory, aby rozpocząć.

2. Godziny szkolenia i wymagane egzaminy

"Godziny szkolenia" pozwalają śledzić, ile czasu włożysz w program kosmetologiczny ucząc się wymagań. Godziny, które włożysz w naukę, wyposażą Cię nie tylko w spełnienie standardów licencji stanowej, ale również w możliwość świadczenia usług z pełnym przekonaniem jako estetyk w Maryland. Program Master Esthetician wymaga w sumie 1200 godzin zajęć (600 godzin kursów Esthetician i 600 godzin kursów Master Esthetician). Będzie to obejmować:

  • Rozwój kariery
  • Aplikacje makijażu
  • Produkty do pielęgnacji skóry
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Techniki woskowania i usuwania włosów oraz wiele innych.

Ukończenie egzaminu National-Interstate Council of State Boards of Cosmetology (NIC) jest zazwyczaj ostatnim krokiem na drodze do uzyskania tytułu certyfikowanego estetyka. Egzamin praktyczny i egzamin pisemny, to dwie części, które będziesz zdawać w Maryland.

3. Opcje dla szkół kosmetologii

Jeśli mieszkasz w Maryland, istnieje kilka opcji dla szkół kosmetologii w Maryland, które można wybrać, jeśli chodzi o wybór szkół kosmetologii.

4. Możesz również uzyskać certyfikat estetyka

Certyfikacja jest często dobrowolna. Estetycy, którzy ukończyli potrzebne szkolenie i zdali wymagane egzaminy, otrzymują licencję. Po ukończeniu szkolenia lub programu edukacyjnego, szkoły i agencje mogą wydawać certyfikaty, ale nie będziesz mógł legalnie pracować, dopóki nie uzyskasz licencji od państwowego organu regulacyjnego.

Certyfikacja, z drugiej strony, może sprawić, że bardziej atrakcyjne dla firm i pracodawców, jednak wiele estetyków nie zdecydować się na certyfikaty, ponieważ kosztuje więcej, a posiadanie licencji jest jednym lub tym samym.

Tak więc, teraz, gdy wiesz, od czego zacząć, można łatwo wybrać tę ścieżkę kariery i zrobić krok, aby stać się licencjonowanym estetykiem w stanie Maryland. Upewnij się, że pasują wszystkie wymagania i są zmotywowani do realizacji tego z pełnym zapałem i zapałem.

Magdalena Olszak

Redakcja mmozin.pl