19 czerwca 2021 Udostępnij

Jak urządzić domową siłownię przy ograniczonym budżecie

Ustawienie domowej siłowni jest właśnie to, co die-hard fitness entuzjastów potrzebuje. Można ćwiczyć w zaciszu własnego domu bez jazdy do centrum fitness. A może bierzesz i ponowne podjęcie ACSM-CPT egzamin praktyce tak, że można dać osobiste sesje szkoleniowe na czacie wideo. Kiedy jesteś gotowy do sesji treningowej, wszystko, co musisz zrobić, to udać się do swojego ulubionego miejsca w domu i zacząć. Jeśli masz powierzchnię kwadratową, inwestowanie w dobry obszar treningowy będzie również dodać do wartości nieruchomości. Jak wielu pośredników doradzi, zwrot z inwestycji może być wszędzie od 75 do 80 centów. Oczywiście, koszt będzie zależeć od sprzętu, który zainstalujesz. Oto jak upewnić się, że masz wielki trening miejsce, które zachowuje swoją wartość przez długi czas.

Wybierz odpowiednią podłogę do ćwiczeń

Jak każdy fitness buff jest dobrze znany, obszar treningowy powinien mieć odpowiednią podłogę. To musi być gładkie i wygodne, jak poruszać się szybko. Będziesz potrzebował powierzchni, która jest trwała i może wziąć nadmierne zużycie. Podłoga powinna być wystarczająco mocna, aby tolerować uderzenia od przeciąganego sprzętu. Podłoga służy również do utrzymania kettlebells, hantle, i inne narzędzia chronione przed uszkodzeniem w tych okazjach, gdy są one umieszczone lub upuścił z nadmierną siłą. Powierzchnia domowej siłowni powinna również absorbować siłę uderzenia spadających ciężarów. Odbijanie się może powodować wypadki i obrażenia osób znajdujących się w pobliżu.

Będziesz potrzebował trakcji i bezpieczeństwa przed potknięciem

Większość podłóg w garażu i piwnicy są wykonane z cementu, który ma tendencję do degradacji w czasie. Regularny opad stóp w obszarze spowoduje również beton rozpada się na pył, który może być szkodliwy, gdy wdychane. Jeśli chcesz zainstalować miejsce do ćwiczeń w piwnicy lub garażu, będziesz przerabiać podłogi z żywicy epoksydowej, trawy syntetycznej lub gumowych płytek blokujących. Uzyskasz gładkie wykończenie bez konieczności wydawania zbyt wielu pieniędzy. Te elementy zapewniają, że nie będziesz miał żadnych potknięć i upadków z powodu pęknięć, szwów i nierównych stawów.

Stwórz estetycznie wyglądającą domową siłownię

Zbuduj funkcjonalną przestrzeń z różnorodnymi, dobrze ocenianymi maszynami, a także stojakami na ciężarki i inny sprzęt. Atrakcyjne pomieszczenie domowej siłowni sprawi, że będziesz zainteresowany i zmotywowany do przestrzegania harmonogramu treningów. Jeśli zdecydujesz się iść z żywicy epoksydowej, można wybrać z wyboru kolorów i opcji, takich jak stałe kolory, częściowo wyszczerbione, lub w pełni wyszczerbione.

Dodatkowy sprzęt

Prawo sprzęt do pracy na zewnątrz zależy od różnych czynników, takich jak powierzchnia podłogi masz, fitness cele szukasz do osiągnięcia i zamierzonego budżetu. Jeśli wielu członków rodziny dzieli siłownię, zdobądź wybór sprzętu, z którego wszyscy będą chętnie korzystać. Większość narzędzi może być drogie, więc można rozważyć inwestowanie w pre-owned. Zarejestruj się w aplikacjach treningowych i porównaj różne z nich, zanim wybierzesz tę najlepiej dostosowaną do Twoich celów. Stworzenie domowej siłowni to ekscytujący i zabawny sposób na utrzymanie formy bez wydawania dużych pieniędzy. Wypróbuj te pomysły na domowe usprawnienia i miej swoje cele w zasięgu wzroku. *wspólny post

Robert Chmielowski

Redakcja mmozin.pl