19 kwietnia 2022 Udostępnij

4 nietypowe porady dotyczące urody, jeśli chcesz wyglądać inaczej i bardziej efektownie

Przemysł kosmetyczny jest przepełniony produktami o różnym przeznaczeniu i prawie niemożliwe jest posiadanie ich wszystkich, dlatego czasami znajdujemy się w sytuacji, w której musimy improwizować. Jest to zupełnie normalna sytuacja dla kobiet, które zawsze borykają się z brakiem czasu i typowymi problemami, takimi jak brak stroju, niechlujna fryzura, ten jeden brakujący produkt lub ten, który zapomniały kupić. Jednak żadna z tych sytuacji nie jest nierozwiązywalna, dlatego poniżej znajdziesz kilka niezwykłych, ratujących życie porad dotyczących urody, które sprawią, że będziesz wyglądać absolutnie zdumiewająco.

1. Wyjątkowo długie rzęsy

Nałożenie jednej warstwy tuszu do rzęs nie zawsze daje pożądaną długość i objętość, a nie zawsze mamy ochotę na dodatkowe, efektowne sztuczne rzęsy. Jednak oto jeden niesamowity hack, który sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądać olśniewająco i dramatycznie w ciągu kilku sekund, i to tylko przy użyciu wacika. Użyj tuszu do rzęs i zastosować warstwę go do swoich rzęs, a następnie użyć oddzielnego brwi lub rzęsy pędzla do stukania go delikatnie w kuli bawełnianej tak, że niektóre z włókien bawełnianych są przenoszone do szczotki, a następnie delikatnie zastosować go do swoich rzęs tak, że niektóre włókna bawełniane trzymać do świeżej warstwy tuszu do rzęs. Możesz nałożyć tyle warstw, ile chcesz, w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać.

2. Peruki

Peruki to stylowy sposób na poradzenie sobie z fryzurą. Czasami niemożliwe jest ułożenie swoich naturalnych włosów lub masz do czynienia z pewnymi warunkami, które wpływają na nie i właśnie wtedy pojawiają się peruki, aby zapewnić Ci naturalny wygląd. Istnieją wszystkie rodzaje peruk na rynku, różniące się stylem, kolorem i ceną. Peruki mogą być wykonane z włosów naturalnych lub sztucznych, a zatem ich wygląd jest inny. Blogi i recenzje na temat peruk mogą być bardzo pomocne w dokonaniu doskonałego wyboru. Na przykład, ten artykuł ma dogłębny przegląd 3 najlepsze długie, blond peruki, a poręczny przewodnik zakupu, które mogą pomóc wybrać idealne peruki dla Ciebie. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że peruka siedzi mocno na głowie i że wygląda naturalnie. Peruki są świetne dla dziewczyn noszących fryzury ochronne, takie jak warkocze. W każdym razie, peruki mogą uratować cię, gdy brakuje czasu, ponieważ mogą one zrobić doskonałe fryzury.

3. Czerwona szminka jako korektor

Czerwona szminka może być używana na różne sposoby, nie tylko jako pomadka. Jeżeli masz do czynienia z ciemnymi kręgami i workami pod oczami, czerwona szminka stworzy kontrast, dzięki czemu ciemny kolor kręgów zostanie zniwelowany. Nałóż czerwoną lub pomarańczową szminkę pod oczy i delikatnie wklep ją pędzelkiem do korektora, następnie wymieszaj ją i nałóż na nią swój ulubiony korektor. Proces ten może wyglądać zabawnie i prawdopodobnie będziesz wyglądać jak klaun, ale efekt końcowy będzie niesamowity. Ponadto, możesz użyć swojej czerwonej szminki jako kremowego różu do policzków, co wydaje się być ostatnio prawdziwym boomem w makijażu. Jeśli dobrze wymieszać, kolor ten daje senny i rosa wygląd.

4. Skrzydło eyelinera

Większość dziewczyn cierpi, gdy próbują wyciągnąć idealne skrzydełko eyelinera, ponieważ nigdy nie wyglądają tak samo. Być może próbowałaś już różnych pędzli, tych miękkich i twardych, ale to nie pomogło. Możesz jednak użyć wielu rzeczy z Twojego bliskiego otoczenia, aby Twój eyeliner był idealny. Pierwszym narzędziem na tej liście jest łyżka. Użyj okrągłej części łyżki do zrobienia skrzydełka i ładnej kreski na szczycie oka. Łyżeczkę możesz wykorzystać również do stworzenia idealnego załamania powieki. Użyj górnej krawędzi łyżki do nałożenia ciemniejszych cieni na górnej powiece. Kolejnym elementem na liście do stworzenia idealnego skrzydełka eyelinera jest taśma. Nałóż taśmę, aby stworzyć idealny kształt eyelinera, a reszta jest już historią. Ostatni, ale nie najmniej na tej krótkiej eyeliner narzędzie jest pęseta. Pomaluj górną końcówkę pęsety eyelinerem, umieść go w rogu powieki i wypełnij resztę.

Istnieje wiele poradników kosmetycznych, które mogą ułatwić Ci życie i dać doskonałe rezultaty. Uroda nie polega na kupowaniu bardzo drogich produktów, ale na jak najlepszym wykorzystaniu tych, które już posiadasz. Ogólnie rzecz biorąc, celem jest znalezienie tego, co działa na Ciebie, a liczy się efekt końcowy.

Magdalena Olszak

Redakcja mmozin.pl