22 lipca 2021 Udostępnij

5 zdrowych śniadań, których musisz spróbować w tym tygodniu

Zdrowe śniadanie nie jest tym, czym się wydaje. Nie musisz jeść miski płatków z dużą ilością mleka. Mleko jest dla Ciebie dobre, ale nie powinieneś pić go codziennie. Istnieje kilka lepszych zdrowych śniadań, które możesz wypróbować w tym tygodniu. Sprawdź tę partię:

Banana And Nut Mash

Banany są świetnym owocem na śniadanie, ponieważ można je szybko strawić, a ich energia będzie trwać aż do pory lunchu. Jednak orzechy są tak samo dobre, ponieważ uwalniają energię, którą możesz wykorzystać natychmiast. Wybierz taki rodzaj orzechów, jaki lubisz, a następnie powoli podgrzej je na patelni. Możesz użyć masła, aby się nie przypaliły. Kiedy już zmiękną, przełóż je do miski i zacznij je rozgniatać i chrupać. Dodaj banany i dalej ucieraj. Kiedy konsystencja będzie taka, jaką lubisz, nabierz ją na talerz i delektuj się.

To po prostu działa

Bekon i jajka to genialne śniadanie z wielu powodów. Po pierwsze, jajka zawierają tłuszcz i białko. Żółtko ma mnóstwo witamin i minerałów, podczas gdy białko zawiera dobre, zdrowe białko, które można szybko strawić. Bekon jest dobry dla Ciebie, jeśli jest organiczny i został wysuszony na powietrzu. Wędzenie jest dobre, ale powinno odbywać się w pomieszczeniu na świeżym powietrzu. Szukaj więc organicznego bekonu, aby mieć na to największe szanse.

Nowy tost

Czasami nie da się uniknąć chleba. Jest łatwy, tani i daje Ci sporą dawkę energii. Ale wstrzymaj się z kromkami. Można umieścić ten konopi masło orzechowe na nim z tego sklepu ze zdrową żywnością, a następnie plasterki winogron na górze. Masło orzechowe z konopi będzie również koić twoje nerwy, rozluźniając wszelkie punkty napięcia w twoim ciele. To jest właśnie ten rodzaj jedzenia, którego potrzebujesz przed wyjściem do pracy. Winogrona osłodzą tosty i dadzą Ci zastrzyk energii. Idealne na zdrowe śniadanie.

Czekolada i owoce

Czekolada zmieszana z owocami, kto mógłby się oprzeć? Kup sobie czekoladę, która jest organiczna, ponieważ będzie miała mniej chemikaliów i dodanego cukru. Pokrój dowolny owoc, który uwielbiasz, taki jak banan, jagoda, jabłko, pomarańcza itp. Następnie zrób z czekolady małe kawałki, które zmieszczą się na łyżce, a potem polej owoce miodem, aby każdy kawałek stał się lepki, a tym samym łatwiejszy do nabierania.

Gryzaki jabłkowe

Pokrój jabłko na sześć plasterków. Spłaszcz brzegi. Następnie pokryj każdy plasterek granolą i masłem orzechowym. Polej wierzch roztopioną czekoladą i gotowe, smacznego. To takie proste i łatwe, jedyną rzeczą, która może zająć trochę czasu jest roztopienie czekolady, ale oto jak możesz zachować miękką czekoladę, aby móc ją polać prosto z lodówki. Każdy może zrobić te zdrowe śniadania w domu. Nie ma żadnej wymówki dla Ciebie, abyś nie spróbował przynajmniej jednego z nich w tym tygodniu. Daj nam znać, które to było i czy dodałaś do niego jakieś dodatki, żeby było jeszcze lepsze. *wspólny post

Magdalena Olszak

Redakcja mmozin.pl