5 października 2020 Udostępnij

Biedronka - testy na COVID-19

Oczywiście koronawirus to spory problem tego roku. O chorobie wiemy coraz więcej i dlatego szukamy sposobów leczenia, rozwiązań, które sprawią, że testowanie pacjentów będzie sprawniejsze. Tutaj pojawia się nowy produkt a mianowicie dostępny w biedronce test na COVID-19, który dokładniej jest testem zaburzeń smaku.

Testy na koronawirusa

Koronawirus to spory problem i pewnie wiele osób musi się z nim zmagać. Natomiast to co jest bardzo istotne to szukanie rozwiązań, które sprawią, że możliwe będzie szybkie testowanie pacjentów. Jeśli chodzi o różne testy to mamy ich faktycznie wiele dostępnych. Dostępne są takie, które dają wynik po kilku dniach, ale możemy się również zdecydować na takie, które maja wynik dawać po chwili. Jednak musimy pamiętać, że te dostępne testy są różne. Pojawiają się testy, które dają wynik pozytywny mimo, ze dana osoba nie jest zakażona. Dlatego trzeba wiedzieć, że testy te są obarczone dużym ryzykiem błędu. Wirus jest rozpoznawany u osób, które są przeziębione albo mają alergię. Czasami badani otrzymują wynik nieokreślony. Właściwie trudno powiedzieć co ma to oznaczać, ale na pewno świadczy o tym, że testy nie są dokładne i tym samym wyniki mogą być zafałszowane, albo nie będzie można ich uzyskać. Mamy także różne objawy wirusa. Jak lekarze podkreślają mogą być to zaburzenia węchu, smaku. Utrata zmysłów czy osłabienie. Oprócz tego pojawia się gorączka, duszności, bóle mięśni czy osłabienie.

Testy w Biedronce

Mamy obecnie test na koronawirusa, który kupić można w Biedronce. Z Pomocą takiego testu można sprawdzić zaburzenia smaku i ewentualnie wykryć zakażenie. Koszt to 39.90 ale jak to przystało na biedronkę pojawia się promocja i trzy testy kupić można za 100 złotych. Test jest spakowany jak tabletki. Nie wygląda to może jakoś profesjonalnie, ale pewnie sporo osób i tak na zakup się zdecyduje. Jednak trzeba sobie postawić pytanie, na ile taki test jest wiarygodny i tak naprawdę czy faktycznie warto go robić. Choć pewnie będą takie osoby, które się na to zdecydują. A może ktoś już tutaj próbował tego testu i może coś więcej na jego temat powiedzieć. Myślicie, że warto się decydować na jego wykonanie, czy faktycznie biedronka będzie miała klientów zainteresowanych zakupem takiego testu? Chętnie dowiemy się co wy o tym wszystkim sądzicie. 

Karolina Górska

Redakcja mmozin.pl