23 sierpnia 2022 Udostępnij

6 głównych korzyści z uczęszczania do szkoły przygotowującej do studiów

Nowy Burger Drwala już dostępny w McDonald's!

Wybierając szkołę dla swoich dzieci, rodzice mają w zasięgu ręki szeroki wachlarz możliwości. Jedyną myślą, która przychodzi im do głowy jest: która szkoła najlepiej przygotuje ich do studiów? Rozwiązanie znajduje się w samym pytaniu - jest to szkoła przygotowująca do studiów. Dzieci, które uczęszczają do szkoły przygotowawczej do college'u mają prawo do wielu korzyści. Ten innowacyjny ruch w edukacji łączy wiele akademickich pomysłów, aby pomóc dzieciom rozwijać się i odnosić sukcesy. Młodzież będzie korzystać z pomocy tych instytucji w zrozumieniu złożonych tematów, które pomogą im przygotować się do college'u. Instytucje te są znane z łączenia wyższego wykształcenia z podstawowymi przedmiotami, co może zapewnić studentom przewagę.

Program nauczania w tych instytucjach jest często wymagający i wymaga od studentów poświęcenia i pilności. Instytucje te zostały stworzone z myślą o pomocy studentom w przygotowaniu się do bardziej satysfakcjonujących karier. Na rynku pracy istnieje konkurencja. Instytucje te wspierają studentów w uruchamianiu ich zawodów. Studenci w tych instytucjach mogą przygotować się do pracy w college'u poprzez swoje programy. Chociaż może to być trudne, robienie tego przygotuje twoje dzieci do wszelkich przyszłych wyzwań. Oto kilka zalet uczęszczania do szkoły przygotowującej do college'u.

Rozwój umiejętności

Instytucja przygotowująca do college'u pomoże uczniom rozwinąć ich niezależność w krytycznym momencie ich życia. Aby odpowiednio zrównoważyć ich rosnące życie towarzyskie, nowe zajęcia pozalekcyjne, a może nawet pracę w niepełnym wymiarze godzin, uczniowie muszą opanować podstawowe umiejętności zarządzania czasem. Jak mówią ludzie z Tilton School, szkoły te inspirują uczniów do spojrzenia poza ich własne obszary wiedzy lub komfortu. W tym celu, różne korzyści oferowane przez programy, takie jak NH internaty sportowe programy mogą pomóc uczniom w posiadaniu niezwykłe doświadczenie i w ich niekończącym się dążeniu do osiągnięcia akademickich i sportowych celów, które stawiają sobie. Wyższe poziomy motywacji, odpowiedzialności i pewności siebie są wspierane w uczniów, którzy mają szansę zbudować dobrą bazę niezależności podczas ich dorastania. Oprócz niezależności, dzieci, które uczęszczają do szkoły przygotowawczej do college'u zyskują kluczowe cechy intrapersonalne i kształtują nawyki nauki niezbędne do osiągnięcia sukcesu w college'u, takie jak odporność, organizacja, samodyscyplina i integracja.

Małe klasy

W większych instytucjach może być trudno poznać uczniów osobiście. Ale w szkołach przygotowawczych jest to proste zadanie. Każde dziecko chce, aby jego profesorowie wiedzieli o nim osobiście i o tym, co lubi robić, czy jest to jazda na łyżwach, śpiewanie w chórze, czy gra w piłkę nożną. Mniejsza liczebność klasy pozwala nauczycielom na dokładne monitorowanie rozwoju każdego ucznia, zarówno pod względem intelektualnym, jak i społecznym. Ponadto, fakt, że w każdej klasie jest mniej osób, pomaga dziecku uczyć się bez rozpraszania się przez hałas, który towarzyszy dużej klasie.

Dowiedz się o życiu w college'u

Z kursu przygotowawczego do college'u możesz dowiedzieć się wiele o tym, czego możesz się spodziewać w pierwszym roku studiów. Możesz czuć się lepiej przygotowany i mniej martwi się o zmianę w wyniku. Otrzymasz wskazówki, jak dogadać się ze współlokatorami, zarządzać swoim czasem i uczestniczyć w życiu kampusu. Programy gotowości do podjęcia studiów mogą również pomóc Ci w podjęciu decyzji, co chcesz studiować. Udział w kilku zajęciach z kilku obszarów tematycznych pomoże Ci zawęzić wybór, jeśli nie jesteś pewien swojego kierunku studiów. Kurs przygotowawczy może również dostarczyć Ci próbki przedmiotu, jeśli już wiesz, co chcesz studiować, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, czy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Pewność siebie

Kurs przygotowawczy może również pomóc Ci poczuć się bardziej pewnym siebie. Podejście do testu z pewnością siebie może być o wiele prostsze, jeśli jesteś przekonany, że masz niezbędne narzędzia i zasoby. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli po raz pierwszy zapisujesz się na kurs przygotowujący do studiów. Poczujesz się tak, jakbyś mógł poradzić sobie ze wszystkim, co stanie na twojej drodze, jeśli wykonasz odpowiednią ilość planowania. Jednym z największych powodów, dla których studenci nie radzą sobie tak dobrze, jak mogliby na testach, jest lęk przed testami. To będzie o wiele prostsze dla Ciebie, aby wykonać w najlepsze, jeśli można obniżyć poziom stresu. Możesz doświadczyć spokoju, który pochodzi z wiedzy, że jesteś gotowy, biorąc kurs przygotowawczy. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy człowiek uczy się inaczej. Niektórzy uczniowie mogą czuć się bardziej pewni po uczestnictwie w kursie przygotowawczym, podczas gdy inni nie. Znajdź to, co najbardziej Ci odpowiada i pozostań przy tym.

Zajęcia pozalekcyjne

Najlepsze szkoły niezależne zapewniają szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych, które mogą pomóc dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności, nawiązywaniu przyjaźni, a nawet kultywowaniu optymistycznych cech uczenia się, które mogą poprawić ich życie. Większość szkół przygotowawczych nie skupia się jedynie na wynikach testów; poprzez zajęcia pozalekcyjne mogą one pomóc w zidentyfikowaniu specjalnych cech lub talentów dziecka.

Zainspiruj się

Środowisko jest kluczowe, jeśli chodzi o wydobycie tego, co najlepsze w studentach college'u. Student będzie zmotywowany do nauki, sukces, i zrobić najlepszy ze wszystkiego, jeśli są one otoczone przez najmądrzejszych i najjaśniejszych kolegów z klasy. Inspiracja to najskuteczniejszy sposób na przygotowanie dziecka do określenia i osiągnięcia swoich celów życiowych. Nauczyciele tych szkół zachęcają również do rywalizacji i nauki w klasie, aby zapewnić, że rozwój uczniów nigdy się nie zatrzyma.

Twoje dziecko może mieć fantastyczne możliwości ze szkół przygotowawczych, które mogą nie zawsze uzyskać w innych szkołach. Najlepsze szkoły przygotowawcze mogą zapewnić Twojemu dziecku szkolenie moralne, którego potrzebują, aby stać się dobrze zaokrągloną osobą po ukończeniu ich programu i służyć jako solidna podstawa do życia.

Robert Chmielowski

Redakcja mmozin.pl